DJ-ImageSlider

 • 373cba72846a25294d403c6cfc1d61098cf07290.jpg
 • 2017.03.16_Infoindustry_Odesa_07-min-73dcd5570d.jpg
 • 2017.03.16_Infoindustry_Odesa_08-min-ea74e8a865.jpg
 • 2017.03.17_Infoindustry_Odesa_day2_2-min-de410666b1.jpg
 • 2017.03.17_Infoindustry_Odesa_day2_3-min-f4fa063efa.jpg
 • 2017.03.17_Infoindustry_Odesa_day2_4-min-f7faa5a4c5.jpg
 • 2017.03.17_Infoindustry_Odesa_day2_5-min-aa8bf9efa0.jpg
 • 3307.jpg
 • DSC_0002-300x260.jpg
 • DSC_7017.JPG
 • garlic__2.jpg
 • hqdefault.jpg
 • kak-est-yagody.jpg
 • LOGO-UFFCOUNCIL-local.png
 • lyudmila-klebanova-kuda-vedet-tropinka-mezh-poleypapka_1.JPG
 • NK_web.jpg
 • podkormka_persika-5.jpg
 • Still0601_00002.png
 • tomaty2-min.jpg
 • wallpaper-priroda-spring-vesna-1366x768.jpg
ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Рада жінок-фермерів України» - недержавна, неполітична, некомерційна організація , що створена на основі спільних інтересів її членів і покликана сприяти успішному вирішенню проблем життєдіяльності жінок-фермерів та їх родин в умовах ринкової економіки.
Рада об’єднує жінок-фермерів , жінок-членів фермерських сімей, жінок – науковців, інших жінок,що займаються підприємницькою сільськогосподарською діяльністю та пов’язані з нею професіонально – консультативно – науковими та іншими інтересами. У своєї діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством, Статутом організації.
Діяльність Ради поширюється на територію України.
Рік створення : де-факто-1997 р., де - юро - 1998 р.
 
 
Ми та наша мета:
Засновниками Ради стали жінки з 14 областей України та Автономної республіки Крим,кожна з яких очолює приватне фермерське господарство та є лідером жіночого фермерського руху.
На 01.01.2015 Рада має свої представництва у всіх регіонах України. Мета:Активізація інтелектуально - творчих можливостей сільських жінок в сприянні розвитку фермерства в Україні та створення умов для задоволення і захисту економічних, творчих, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів.
 
 
Основні завдання Ради:
- сприяння та участь у розробці та впровадженні в дію нормативно-законодавчої бази розвитку фермерства;
- розвиток громадської думки на селі,посилення роли жіноцтва у жити громад;
- сприяння створенню передумов для розвитку підприємницької діяльності у агропромисловому комплексі на гендерних засадах;
- розширення прав і можливостей сільських жінок з метою активізації жіночого руху для побудови справедливого суспільства та зміцнення продовольчої безпеки держави.
Для виконання статутних завдань Рада в порядку, встановленням чинним законодавством:
- представляє та захищає законні інтереси своїх членів у державних та виконавчих органах влади, органах місцевого самоврядування;
- надає своїм членам консультаційно-інформаційні послуги з економічних,правових, комерційних питань , які стосуються розвитку фермерства та підприємницької діяльності в сільської місцевості;
- пропагує та популяризує розвиток жіночого підприємництва;
- сприяє організації фермерських господарств та їх матеріально - технічному забезпеченню;
- забезпечує членів Ради правовою, науково-технічною, методичною та іншими видами інформації,
- проводить семінари, конференції, форуми, виставки, тощо;
- сприяє підвищенню професійного рівня своїх членів;
- засновує засоби масової інформації для розповсюдження інформації, пропаганди своєї мети та цілей.
- Діяльність Ради сприяє розвитку громадської думки на селі, розширенню і захисту прав жінок-фермерів та чоловіків задля залучення їх до процесів глобальної економіки і посилення роли сільських жінок в житті сільських громад для зміцнення громадського жіночого руху в сільської місцевості.
ГО РЖФУ створила широку мережу громадських організацій національного, регіонального та локального рівня, має власні наукове – методичні розробки по створенню фермерських господарств, «Домашній економіки», та інші.
 
ПАРТНЕРСЬКИ ТА ДІЛОВИ СТОСУНКИ РАДИ:
1. Програма ООН в України (програма Хабитат).
2. Фонд народонаселення ООН (Гендерна група).
3. USAID
4. SIDA (Швеция)
5. СІДА (Канада).
6. _____ Молдова
7. МЕДА (Менонітська Асоціація економічного розвитку).
8. МАШАВ (Ізраїль)
9. ІК «Інфоіндустрія»
10. Українська Аграрна Конфедерація.
11. Аграрний Союз України.
12. Західноукраїнський Ресурсний центр.
13. Запорізький інформаційно-консультативний центр «Агро – Таврія».
14. Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР).
 
 
Проекти Ради:
За 17 років свого існування Рада реалізувала 10 проектів міжнародного, національного та регіонального рівня.
 
Проекти, які мають довгострокові результати:
1. З 15 жовтня 1997 року по сьогодення – акція «Ми достойні того, щоб бути почутими».
Щорічна Всесвітня кампанія по захисту економічних прав та свобод сільських жінок.
Мета: розширення прав і можливостей сільських жінок в світлі пропаганди жіночих прав Універсальної Декларації прав людини та Жіночої конвенції Тисячоліття ( ООН).
Результати: ООН по правам людини офіційно затвердило Всесвітній День сільських жінок - 15 жовтня.
2008 рік – був об’явлений ООН роком сільських жінок.
В Україні ідею Ради щодо пропаганди цілей та завдань Всесвітнього Дня сільських жінок підтримали такі міжнародні організації, як USAID (США) , CIDA, MEDA,(Канада).
2. 2008 – 20013 рр. « Український проект розвитку плодоовочівництва»
Донори: Уряд Канади, МЕДА.
Мета – надання допомоги малим фермерським господарствам, та підсобним господарствам, які мають землю для посилення їх потенціалу.
Результати: Більш ніж 6000 тисяч виробників овочів, фруктів та ягід отримали інформаційно - консультаційні послуги щодо ефективного впровадження новітніх технологій, сучасного навчання та обмін досвідом, матеріально-технічним,фінансовим,кредитним ресурсам, грантовим програмам.
Результати проекту дозволили розпочати другій етап проекту «Український проект підтримки бізнес - розвитку овочівництва», якій з 01.04.2015 р. почав працювати у Запорізької, Миколаївської,Одеської та Херсонської областях.
3. 2003-2008 рр. «Земля в розвитку».
Мета: сприяння справедливому доступу до земельних ресурсів жінкам –фермерам та сільським мешканцям громад.
Результати: ВР України підтримала клопотання Ради щодо надання права отримання земельних ділянок представникам соціальної сфери (лікарі, вчителі) в сільської місцевості.
Більш ніж 1000 сільських мешканців отримали земельні пай та державні акти на право приватної власності за допомогою ВГО РЖФУ.
Інформаційно-консультативні послуги по правовим земельним питанням отримали більш ніж 50 000 тисяч сільських мешканців.
4. 2006 - 2008 рр. «Активізація лідерського потенціалу жінок-фермерів для розвитку громад».
Донори: SIDA (Швеція), PUM (Нідерланди), НГО «Литовські ініціативи».
25 жінок - фермерів, лідерів Ради,пройшли тренінги по розвитку громад, 22 с серед них отримали державні сертифікати фахівців з питань розвитку громад. До громад залучено інвестиційних проектів більш ніж 2,6 млн.$.
Рада запровадила інноваційні підходи до розвитку мережі локальних осередків через створення Партнерських Груп громади. (ПГГ).Зараз Рада має 52 ПГГ.
5. 1998 -2000 рр. «Діти України на землі своїх батьків».
Мета: привернути увагу суспільства і влади до проблем дітей-сиріт та дітей з асоціальних родин.
Результати: 16 дитячих будинків сімейного типу були створені на основі фермерських господарств та сільських родин. 40 дітей у віці до 5 років з вродженим пороком серця з великих селянських сімей пройшли обстеження в Інституті Амосова, 10 з них були прооперовані на за гроші фонду "Соборності". 35 дітей із Закарпаття, які постраждали від повені, були відправлені в Угорщину до фермерів де вони пре бувалі 12 місяців.
6. 1999 – 2001 рр. «Домашня економіка – економічна незалежність родини »
Донори: SIDA (Швеція), Міністерство сільського господарства Швеції.
Мета: впровадження принципів гендерного балансу в сільській місцевості. Реалізація секторального співробітництва: НГО, влади, науки, виробництва, бізнесу.
Результати: У всіх учбових закладах ІІІ- І V ступені введений факультативний курс навчання «Домашня економіка ». Студенти аграрних закладів І- ІІІ ступені пройшли навчання по курсу «Домашня економіка ». Серед них 19 учасників (9 дівчат та 10 юнаків) отримали міжнародні сертифікати по спеціалізації «Викладач домашній економіки ». Учасник програми розробив учбові матеріали та надрукував учбовий підручник «Домашня економіка», Міністерство аграрної політики підтримало ідею Ради щодо важливості запровадження курсу «Домашня економіка »і продовжило співробітництво на державному рівні між урядом Швеції та України по підготовці фахівців з «Домашній економіки »та інших соціальних фахівців.
У 2010 році Міністерство соціальної політики запровадило державну підтримку та створило 12000 тисяч робочих місць для соціальних фахівців.
7. 1998 - 2001 рр. «Підтримка жінок-фермерів України»
Донори: Про ООН в Україні, «Жінки Японії в розвитку»
Мета - сприяння економічному розвитку жінкам –фермерам України. Результати: 250 жінок-фермерів отримали неформальну освіту за програмою PRo OON. "Підтримка жінок-фермерів України» щодо сучасних технологій , доступу до інформаційних,кредитних, фінансових та інших ресурсів.
Створено 52 нових жіночих фермерських господарств, 3 кредитних спілки, які очолили жінки-фермери, 5 кооперативів, серед них перший жіночий кооператив у Закарпатської області. 125 молодих сільських дівчат пройшли навчання по ІТ – технологіям.
8 нових сучасних інформаційне - консультативних центра було відкрито у 8 регіонах України. 135 членів організації пройшли стажування в США, Франції, Німеччини, Швеції відповідно до Міжнародних програм обміну.
Було створено 25 робочих місць в регіональних осередках Ради. Налагоджено співробітництво між Президентом, Урядом, ВР України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.