27 січня 2017 року ВГО «Рада жінок-фермерів України» провела семінар «Підтримка розвитку МСП у Роздільнянському районі в рамках УПБРП».
Учасники семінару- голови сільських рад, землевпорядники та МСП Роздільнянського району. Відкрила семінар голова Степанівської сільської ради Щербакова Світлана Петрівна з привітальним словом до усіх учасників семінару.
Під час промови вона звернула увагу на те, що лідери Степанівскої сільської Ради є активними учасниками усіх заходів УПБРП,завдяки чому склалися добрі ділові стосунки з ВГО РЖУ.
Цей захід відбувається у рамках запланованої на 2017 рік співпраці між ВГО РЖФУ та Степанівською сільрадою у рамках УПБРП
Організатор заходу ВГО РЖФУ, партнер УПБРП Голова правління ВГОРЖФУ Клебанова Людмила Геннадіївна розповіла присутнім про досягнути результати Проекту у 2017 р, в тому разі у Раздельнянському районі, а також про перспективи співпраці у 2017р.
Розповіла про державні програми підтримки для виробників плодоовочевої продукції. на 2017 р. Букіна Інга Вячеславівна -зам. Директора з економічних питань «Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» при Одеської обласної ради дуже цікаво розповила про регіональну програму «Власний дім», яка працює в Одеської області з 1998 р.
Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» спрямована на покращення житлових і соціально – побутових умов проживання сільського населення шляхом надання їм державних довгострокових пільгових кредитів. Інга Вячеславівна ознайомила присутніх з правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі та надала перелік документів необхідних для отримання кредиту по програмі «Власний дім».
В результаті поєднання реалізації УПБРП з заходами Програми «Власний дім» очікуються позитивні зрушення в розбудові соціальної сфери села, закріплення молоді в сільській місцевості та розвитку МСП вирішення значного кола інших економічних і соціальних проблем при розвитку МСП. Президент асоціації «Земельна спілка України» г. Кошиль А.Г. розповів присутнім про актуальні питання земельного законодавства з акцентом на питання,які стосуються інтересів сільських громад у відношеннях з МСП. Ця інформація викликала особливий інтерес у присутніх та багато запитань до доповідача. Андрій Григорович Кошіль усім щиро відповідав на запитання та пропонував допомогу у разі потреби.
Лектор Бакова Катерина Павлівна, директор ПП «Земсервіс» не менш цікаво розповіла присутнім про практику вирішення земельних проблем громадах Одеської області в відносинах з МСП.
Семінар виявися своєчасним та корисним. Усі присутні виразили слова вдячності усім організаторам та звернулися у організаторам з бажанням постійно проводити такі заходи у рамках УПБРП.
Голова правління ВГО РЖФУ Клебанова Л.Г. подякувала всім присутнім за виявлену зацікавленість до семінару і запропонувала всім учасникам зустрічатися на самі актуальні теми, вносити свої пропозиції та співпрацювати з УПБРП. Палка дискусія та обговорення актуальних питань щодо проекту та тему цього семінару продовжувалася за дружньою кавою. Усім учасникам семінар сподобався,вони щиро дякували організаторів і були всі задоволені.